cyfra.tv

Profesjonalny serwis oraz montaż anten

Ponad 25 lat doświadczenia, ponad 15 tyś. instalacji telewizji satelitarnej i cyfrowej HD

Szanowni Państwo, specjalizujemy się w obsłudze systemów telewizji satelitarnej i naziemnej oraz montażu dekoderów i anten wszystkich polskich platform cyfrowych: Orange, Cyfrowy Polsat i nc+

Zapraszamy do kontaktu codziennie w godzinach 8.00 - 20.00

cyfra.tv

Obsługujemy wyłącznie teren Warszawy oraz województwa mazowieckiego

cyfra.tv

Systemy cyfrowej telewizji satelitarnej

Chcesz zainstalować nową antenę lub rozbudować istniejącą o dodatkowe funkcje (multiroom, dodatkowe dekodery, kanały z satelity Astra itd.) ? Wystarczy zadzwonić do nas a nasi instalatorzy przyjadą do Państwa. Posiadamy w ofercie anteny satelitarne, konwertery, kable, uchwyty, złącza HDMI i wszystkie inne elementy niezbędne do wykonania instalacji telewizyjnych. Dostarczamy zamówiony sprzęt bezpośrednio do Klienta (anteny, dekodery, konwertery)

cyfra.tv

Anteny satelitarne

W celu zapewnienia bardzo dobrej jakości sygnału telewizji Cyfrowego Polsatu lub nc+ stosujemy wysokiej klasy anteny satelitarne ASC 800 PRO HD o średnicy 80 cm. Anteny tego producenta charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi, wysoką wytrzymałością mechaniczną i łatwością montażu. Do naszych anten polecamy najnowszej generacji konwertery Unicable SCR zalecane do dekoderów Evobox oraz Ultrabox+ 4K

cyfra.tv

Narzędzia i materiały

Do pomiaru jakości sygnału telewizyjnego używamy profesjonalnych mierników cyfrowych DVB-S2/T2. Do montażu anten satelitarnej telewizji cyfrowej oraz DVB-T używamy profesjonalnych wiertarek z udarem pneumatycznym firmy Bosch oraz kołków mocujących firm Budimex i Technox.

Montaż anteny może być wykonany bezpośrednio na ścianie lub kominie bez względu na podłoże mocowania. W przyapadku ścian/kominów pokrytych warstwą ocieplenie (styropian, wełna mineralna) stosujemy kołki o długości do 30 cm z kołnierzem zabezpieczającym przed wgnieceniami materiału.

cyfra.tv

Kable i złącza antenowe

Kable które stosujemy do połączenia dekoderów cyfrowych z anteną satelitarną produkowane są przez amerykańską firmę Commscope i zapewniają niskie tłumienie sygnałów cyfrowych oraz wysokie ekranowanie od zakłóceń.
Połączenia pomiędzy anteną satelitarną oraz dekoderami telewizji cyfrowej wykonujemy za pomocą złączy "F" firmy Cabelcom. Złącza kompresyjne charakteryzują się odpornością na wodę oraz najlepszymi na rynku parametrami dopasowania impendancji.

cyfra.tv

Konwertery (LNB)

Jeśli chodzi o konwertery instalowane w antenie satelitarnej, to wykorzystujemy znane i sprawdzone firmy takie jak Inverto, Vector czy Sharp.

Posiadamy w swojej ofercie konwertery satelitarne o ilości wyjść od 1 do 8, dzięki temu możemy wykonać podłączenie nawet 8 dekoderów telewizji Cyfrowego Polsatu lub nc+ do jednej anteny satelitarnej, w przypadku większej ilości dekoderów stosujemy konwertery Quattro oraz Multiswitche posiadające kilkanaście wyjść TV/SAT

cyfra.tv

Przyrządy pomiarowe

Co daje wykorzystanie cyfrowych mierników sygnału satelitarnego ? Profesjonalne mierniki sygnału, które wykorzystujemy do ustawienia anteny satelitarnej Cyfrowego Polsatu lub nc+ zapewniają idealny poziom sygnału oraz umożliwiają zminimalizowanie błędów w sygnale cyfrowym odbieranym przez antenę.

Standardowy montaż anteny satelitarnej do 1 dekodera to około 45 - 60 min. W przypadku montażu bardziej skomplikowanych systemów antenowych czas takiej instalacji może wydłużyć się do kilku godzin.

Polityka prywatności: serwis internetowy nie wykorzystuje plików cookies do zbierania danych o użytkownikach odwiedzajacych stronę
#telewizja #cyfrowatelewizja #cyfrowypolsat #ncplus #telewizja satelitarna #warszawa #serwisncplus