Serwis techniczny telewizji cyfrowej

Zapraszamy do skorzystania z usług specjalistów w zakresie serwisu i montażu telewizji satelitarnej i naziemnej oraz dekoderów i anten wszystkich polskich platform cyfrowych: Orange, Cyfrowy Polsat i Canal+. Serwis obsługuje wyłącznie teren Warszawy oraz województwa mazowieckiego
cyfra serwis canal+ telewizor nc+ ustawienie polsat

Ustawienie, montaż, naprawa anten

Masz problemy z odbiorem, chcesz zainstalować nową antenę lub rozbudować istniejącą o dodatkowe funkcje (multiroom, dodatkowe dekodery, kanały z satelity Astra itd.) ?
Wystarczy zadzwonić do nas a nasi instalatorzy przyjadą do Państwa. Posiadamy w ofercie anteny satelitarne Cyfrowego Polsatu i Canal+, konwertery, kable, uchwyty, złącza HDMI i wszystkie inne elementy niezbędne do wykonania instalacji telewizyjnych. Dostarczamy zamówiony sprzęt bezpośrednio do Klienta (anteny, dekodery, konwertery)

Jak wybrać antenę satelitarną ?

W celu zapewnienia bardzo dobrej jakości sygnału telewizji Cyfrowego Polsatu lub Canal+  stosujemy wysokiej klasy anteny satelitarne ASC 800 PRO HD o średnicy 80 cm, anteny tego producenta charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi, wysoką wytrzymałością mechaniczną co daje gwarancje prawidłowego odbioru programów telewizyjnych z dwóch pozycji satelitarnych (Hotbird i Astra). Oferujemy również specjalne osłony przeciwdeszczowe i ograniczające osadzanie się śniegu na konwerterze.
cyfrowy polsat antena satelitarna nc+ montaz canal+ serwis
ustawienie cyfra anteny satelitarne canal+ serwis polsat montaz nc+

Narzędzia i materiały

Do pomiaru jakości sygnału telewizyjnego używamy profesjonalnych mierników cyfrowych DVB-S2/T2. Do montażu anten satelitarnej telewizji cyfrowej oraz DVB-T używamy profesjonalnych wiertarek z udarem pneumatycznym firmy Bosch oraz kołków mocujących firmy Technox.

Montaż anteny Cyfrowego Polsatu lub Canal+ może być wykonany bezpośrednio na ścianie lub kominie bez względu na podłoże mocowania. W przypadku ścian/kominów pokrytych warstwą ocieplenie (styropian, wełna mineralna) stosujemy kołki o długości do 30 cm z kołnierzem zabezpieczającym przed wgnieceniami materiału.

Kable i złącza antenowe

Kable które stosujemy do połączenia dekoderów Cyfrowego Polsatu oraz Canal+ z anteną satelitarną produkowane są przez amerykańską firmę Commscope i zapewniają niskie tłumienie sygnałów cyfrowych oraz wysokie ekranowanie od zakłóceń.
Połączenia pomiędzy anteną satelitarną oraz dekoderami telewizji cyfrowej wykonujemy za pomocą złączy "F" firmy Cabelcom. Złącza kompresyjne charakteryzują się odpornością na wodę oraz najlepszymi na rynku parametrami dopasowania impendancji.
pomiar cyfra ustawienie canal+ antena nc+ montaz cyfrowy polsat
profesjonalny serwis canal+ montaz cyfra antena polsat

Konwertery (LNB)

Kolejnym najważniejszym elementem systemu telewizji satelitarnej jest konwerter szerokopasmowy, zamontowany w centralnej części anteny. Posiadamy w swojej ofercie konwertery satelitarne o ilości wyjść od 1 do 8, dzięki temu możemy wykonać podłączenie nawet 8 dekoderów telewizji Cyfrowego Polsatu lub Canal+ do jednej anteny satelitarnej, w przypadku większej ilości dekoderów stosujemy konwertery Quattro oraz Multiswitche posiadające kilkanaście wyjść TV/SAT.

Do najnowszych dekoderów Evobox PVR oraz Ultrabox+ 4K oferujemy konwertery Unicable SCR umożliwiające jednoczesne nagrywanie nawet 3 kanałów telewizjyjnych.

Przyrządy pomiarowe

Co daje wykorzystanie cyfrowych mierników sygnału satelitarnego ? Profesjonalne mierniki sygnału, które wykorzystujemy do ustawienia anteny satelitarnej Cyfrowego Polsatu lub Canal+ zapewniają idealny poziom sygnału oraz umożliwiają zminimalizowanie błędów w sygnale cyfrowym odbieranym przez antenę.

Standardowy montaż anteny satelitarnej do 1 dekodera to około 45 - 60 min. W przypadku montażu bardziej skomplikowanych systemów antenowych czas takiej instalacji może wydłużyć się do kilku godzin.
cyfra instalatorzy canal+ antena nc+ satelita cyfrowy polsat
Polityka prywatności: serwis internetowy nie wykorzystuje plików cookies do zbierania danych o użytkownikach odwiedzajacych stronę