Technologia UHD 4K w telewizji Canal+

Oglądaj na Canal+ 4K Ultra HD emocjonujące wydarzenia sportowe, w tym wybrane mecze Bundesligi, Premier Legaue i LaLigi Santander oraz hity filmowe, seriale, produkcje oryginalne Canal+, widowiska muzyczne i programy dokumentalne w najwyższej jakości obrazu.
Teraz w Canal+ jeszcze więcej 4K. Jeśli masz najnowszy dekoder 4K podłączony do internetu i kanał Canal+ 4K Ultra HD, oglądaj na życzenie w nc+ GO TV filmy, programy, koncerty i dokumenty w jakości 4K.

W  chwili obecnej dostępne są następujące programy w technologii 4K:
- Canal+ 4K
- Eleven Sports 4K
- Museum 4K
- NASA TV 4K
Sport w Canal+
Canal+ dekoder UHD 4K

Co daje technologia 4K w Canal+

Obraz w rozdzielczości UHD (Ultra High Definition) 4K to aż 8 milionów pikseli, czyli 4-krotnie więcej detali niż w przypadku standardu Full HD. W efekcie łatwo dostrzeżesz nawet najdrobniejsze szczegóły i na nowo odkryjesz filmy, które już znasz. 4K daje możliwości wyświetlania obrazu o rozdzielczości lepszej niż kiedykolwiek wcześniej. Technologia 4K w Canal+ sprawia, że z łatwością możesz zanurzyć się w centrum oglądanej akcji.
Dekoder 4K
Polityka prywatności: serwis internetowy nie wykorzystuje plików cookies do zbierania danych o użytkownikach odwiedzajacych stronę.
Serwis techniczny anten Polsatu i Canal+ obsługuje wyłącznie teren Warszawy oraz województwa mazowieckiego (Warszawa, Pruszków, Piastów, Komorów, Raszyn, Piaseczno, Konstancin, Łomianki. Marki, Wołomin, Legionowo, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Sulejówek, Stare Babice, Zielonka)