Serwis Canal+ Online

Telewizja internetowa, z której można korzystać za pomocą dekodera Canal+ Box, przeglądarki internetowej oraz aplikacji dedykowanej na urządzenia mobilne.


Internetowy serwis Canal+ oferuje kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych znanych z telewizji satelitarnej oraz biblioteki VOD zawierające tysiące filmów, seriali i wydarzeń sportowych.

Canal+ Online OTT Box

Jak działa serwis Canal+ Online

Serwis Canal+ Online nie wymaga montażu anteny satelitarnej ponieważ bazuje wyłącznie na połączeniu internetowym, którego szybkość nie powinna być mniejsza niż 10 Mb/s w celu zapewnienia płynnego odtwarzania obrazu, dlatego rekomendujemy korzystanie z kablowego łącza szerokopasmowego lub światłowodowego. Serwis automatycznie dostosowuje jakość obrazu do szybkości połączenie internetowego w danym momencie. W serwisie Canal+ Online nie ma konieczności zawierania umowy na czas określony, możesz opłacić z góry tylko jeden miesiąc i w każdej chwili przerwać subskrypcję, do rejestracji konta należy wkorzystać adres e-mail oraz kartę płatniczą wydaną na terenie Polski.


Serwis Canal+ Online dostępny jest bezpłatnie dla abonentów usługi telewizji satelitarnej, wystarczy wejść na stronę serwisu podać swoje dane z umowy i aktywować konto. Jeśli mają Państwo problemy z konfiguracją usług Canal+ wystarczy zamówić nasz serwis techniczny z terenu Warszawy i województwa mazowieckiego.

Co wyróżnia serwis Canal+ Online

Serwis Canal+ Online oferuje intuicyjną, bardzo prostą nawigację po programach i bibliotekach filmowych oraz rozbudowany system rekomendacji oparty o system AI. Zakładając konto otrzymujemy możliwość oglądania serwisu na dwóch urządzeniach jednocześnie w domu oraz na urządzeniach mobilnych.


Technologie, które wykorzystuje Canal+ Online:


Przesyłanie
Możliwość przesyłania obrazu z urządzenia mobilnego na ekran telewizora z oprogramowaniem Chromecast


Start-Over
Jeśli spóźnisz się na oczekiwany program możesz rozpocząć jego oglądanie od początku


TimeShift
Przewijanie, zatrzymywanie i wznawianie programów linearnych na żywo

Backward EPG
Na wybranych kanałach z oferty Canal+ istnieje możliwość odtworzenia programów nawet 14 dni wstecz


Pobieranie
Funkcja umożliwiająca pobieranie wybranych materiałów na urzadzenie mobilne w celu późniejszego odtworzenia


Expert Mode
Możliwość wyboru dodatkowych fragmentó wydarzenia sportowego lub ujęć z innej kamery podczas transmisji


Picture in Picture
Podczas oglądania istnieje możliwość zmniejszenia głownego okna i otwarcia kolejnego z innym programem


Profile
Każdy użytkownik serwisu Canal+ Online może utworzyć 10 profili dostosowanych do własnych potrzeb

Autor:
Data aktualizacji: 2023-05-16

Canal+ Online OTT


Średnia ocena produktu wynosi 4.3/5 na podstawie 105 głosów
Canal+ Online z dekoderem internetowym OTT umożliwiający odbiór telewizji cyfrowej bez anteny satelitarnej, wystarczy internet od dowolnego operatora telekomunikacyjnego