Dekodery satelitarne Polsat Box


Do odbioru kanałów telewizji Polsat potrzebny jest dekoder cyfrowy udostępniany przez operatora oraz antena satelitarna, której montaż należy powierzyć profesjonalnemu instalatorowi. W celu uzyskania optymalnej jakości odbioru w standardzie 1080 HD dekoder powinien być połączony z odbiornikiem telewizynym za pomocą kabla HDMI.


Jeśli bedą Państwo korzystali z usług VOD takich jak HBO GO lub Polsat Box Go dekoder satelitarny musi zostać połączony z internetem za pomocą kabla ethernet lub sieci Wi-Fi.


Polsat Box 4K UHD ❯

Dekoder Polsat Box Evobox PVR

Dekodery polsatu bez dysku HDD


Do grupy dekoderów telewizji Polsat bez możliwości nagrywania należą modele: MINI HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD5500S, HD 6000, Evobox HD, Evobox Lite. Niektóre z wymienionych modeli umożliwiają podłączenie własnego dysku twardego poprzez złączeUSB. Wybrane modele umożliwiają również dostęp do serwisów internetowych (Polsat Box Go, HBO GO) po podłaczeniu do internetu kablem LAN. Wspólną cechą wszystkich dekoderów jest odbiór kanałów w standardzie HD, blokada rodzicielska, wyjście audio obsługujące dźwięk cyfrowy, odbiór z satelitów Hotbird oraz Astra., wyposażony również w moduł WiFi z dostępem do usług internetowych Polsat Box, złączem USB, czytnikiem pamięci SD, oraz wyjściem cyfrowego dźwięku.


Dekodery Polsatu z dyskiem HDD


Drugą grupą urządzeń są dekodery telewizji Polsat umożliwiające nagrywanie programów telewizyjnych i są to modele: Sagemcom ESI-88, PVR HD 7000, Evobox PVR. Dzięki wbudowanemu dyskowi, istnieje możliwość zatrzymywania danego programu i odtwarzanie go z przesunięciem czasowym (Time Shift) oraz planowanie nagran w przyszłości na podstawie elektronicznego przewodnika (EPG). Wszystkie nagrania na wbudowanym dysku są zakodowane i nie ma możliwości przeniesienia ich na inny nośnik zewnętrzny. W celu umożliwienia jednoczesnego nagrywania kilku kanałów telewizyjnych należy wykonać montaż i ustawienie anteny satelitarnej z konwerterem TWIN lub UNICABLE, usługę można zamówić w naszym serwisie technicznym (Warszawa i województwo mazowieckie)


Wybrane modele dekoderów Polsatu


Evobox PVR
Najnowocześniejszy dekoder satelitarny w ofercie Polsat Box, produkowany w Polsce z oprogramowaniem szwajcarskiej firmy ADB. Urządzenie posiada nowoczesny design, rozbudowana głowica oraz dysk twardy o pojemności 500 GB umożliwiają jednoczesne nagrywanie trzech programów przy instalacji satelitarnej z konwerterem Unicable SCR. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia połączenie z internetem i możliwość korzystania z usług VOD oferowanych prze takich jak IPLA, HBO GO itd.


Evobox HD
Dekoder satelitarny zbliżony funkcjonalnością do Evobox PVR pozbawiony jednak wbudowanego twardego dysku, wyposażony również w moduł WiFi z dostępem do usług internetowych Polsat Box, złączem USB, czytnikiem pamięci SD, oraz wyjściem cyfrowego dźwięku.


Evobox Lite
Najprostszy dekoder satelitarny z serii Evobox, bez złącza USB, czytnika kart SD i wyjścia dźwięku cyfrowego SPDiF


HD 7000
Starszy model dekodera satelitarnego Polsat Box z dyskiem o pojemności 320 GB i możliwością rejestracji programów telewizyjnych, 2 złączami USB oraz wyjściem dźwieku cyfrowego SPDiF. Ten model nie posiada wbudowanej karty Wi-Fi oraz interaktywnego menu znanego z modeli Evobox.


HD 3000, HD 5500S, HD 6000
Dekodery satelitarne Polsat Box produkowane w Polsce, wyposażone w podstawe funkcje obsługi typowe dla modeli tej klasy, wyjście HDMI, wyjście dźwięku, dostęp do usługi HBO GO po podłączeniu dekodera do internetu.


HD 2000
Jeden z najmniejszych na rynku dekoderów satelitarnych w ofercie operatora o podstawowej funkcjonalności.


Moduł CAM CI+
Moduł dostępu warunkowego umożliwiający odbiór kanałów telewizji Polsat na odbiorniku telewizyjnym z wbudowanym tunerem satelitarnym oraz złączem CI+


Montaż anteny satelitarnej Polsatu


Prawidłowe działanie dekodera Polsatu uwarunkowane jest prawidłowym ustawieniem anteny satelitarnej, w przypadku zbyt słabego sygnału pojawiają się zakłócenia w obrazie lub problemy z elektronicznym przewodnikiem po programach. W przypadku dekoderów z twardym dyskiem wymagane są dwa kable antenowe w celu umożliwienia jednoczesnego oglądania i nagrywania róznych programów telewizyjnych.


Średnia ocena produktu DEKODER SATELITARNY POLSAT BOX wynosi 4.6/5 na podstawie 70 głosów
Kategoria produktu: Dekodery Polsatu