Cyfrowe dekodery satelitarne Polsat Box

Do odbioru kanałów telewizji Polsat Box potrzebny jest dekoder cyfrowy udostępniany przez operatora oraz antena satelitarna, której montaż należy powierzyć profesjonalnemu instalatorowi. W celu uzyskania optymalnej jakości odbioru w standardzie 1080 HD dekoder powinien być połączony z odbiornikiem telewizyjnym za pomocą kabla HDMI.


Jeśli bedą Państwo korzystali z usług VOD takich jak HBO GO lub Polsat Box Go dekoder satelitarny musi zostać połączony z internetem za pomocą kabla ethernet lub sieci Wi-Fi.


Polsat Box 4K UHD ❯

Dekoder cyfrowy Polsat Box Evobox PVR w kolorze białym z pilotem zdalnego sterowania

Dekodery polsatu bez dysku HDD

Do grupy dekoderów telewizji Polsat bez możliwości nagrywania należą modele: MINI HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD5500S, HD 6000, Evobox HD, Evobox Lite. Niektóre z wymienionych modeli umożliwiają podłączenie własnego dysku twardego poprzez złączeUSB. Wybrane modele umożliwiają również dostęp do serwisów internetowych (Polsat Box Go, HBO GO) po podłaczeniu do internetu kablem LAN. Wspólną cechą wszystkich dekoderów jest odbiór kanałów w standardzie HD, blokada rodzicielska, wyjście audio obsługujące dźwięk cyfrowy, odbiór z satelitów Hotbird oraz Astra., wyposażony również w moduł WiFi z dostępem do usług internetowych Polsat Box, złączem USB, czytnikiem pamięci SD, oraz wyjściem cyfrowego dźwięku.

Dekodery Polsatu z dyskiem HDD

Drugą grupą urządzeń są dekodery telewizji Polsat umożliwiające nagrywanie programów telewizyjnych i są to modele: Sagemcom ESI-88, PVR HD 7000, Evobox PVR. Dzięki wbudowanemu dyskowi, istnieje możliwość zatrzymywania danego programu i odtwarzanie go z przesunięciem czasowym (Time Shift) oraz planowanie nagran w przyszłości na podstawie elektronicznego przewodnika (EPG). Wszystkie nagrania na wbudowanym dysku są zakodowane i nie ma możliwości przeniesienia ich na inny nośnik zewnętrzny. W celu umożliwienia jednoczesnego nagrywania kilku kanałów telewizyjnych należy wykonać montaż i ustawienie anteny satelitarnej z konwerterem TWIN lub UNICABLE, usługę można zamówić w naszym serwisie technicznym.

Wybrane modele dekoderów Polsatu

Evobox PVR


Najnowoczesny dekoder satelitarny w ofercie Polsat Box, produkowany w Polsce z oprogramowaniem szwajcarskiej firmy ADB. Urządzenie posiada nowoczesny design, rozbudowana głowica oraz dysk twardy o pojemności 500 GB umożliwiają jednoczesne nagrywanie trzech programów przy instalacji satelitarnej z konwerterem Unicable SCR. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia połączenie z internetem i możliwość korzystania z usług VOD oferowanych prze takich jak IPLA, HBO GO itd.


Evobox HD


Dekoder satelitarny zbliżony funkcjonalnością do Evobox PVR pozbawiony jednak wbudowanego twardego dysku, wyposażony również w moduł WiFi z dostępem do usług internetowych Polsat Box, złączem USB, czytnikiem pamięci SD, oraz wyjściem cyfrowego dźwięku.


Evobox Lite


Najprostszy dekoder satelitarny z serii Evobox, bez złącza USB, czytnika kart SD i wyjścia dźwięku cyfrowego SPDiF


HD 7000


Starszy model dekodera satelitarnego Polsat Box z dyskiem o pojemności 320 GB i możliwością rejestracji programów telewizyjnych, 2 złączami USB oraz wyjściem dźwieku cyfrowego SPDiF. Ten model nie posiada wbudowanej karty Wi-Fi oraz interaktywnego menu znanego z modeli Evobox.


HD 3000, HD 5500S, HD 6000


Dekodery satelitarne Polsat Box produkowane w Polsce, wyposażone w podstawe funkcje obsługi typowe dla modeli tej klasy, wyjście HDMI, wyjście dźwięku, dostęp do usługi HBO GO po podłączeniu dekodera do internetu.


HD 2000


Jeden z najmniejszych na rynku dekoderów satelitarnych w ofercie operatora o podstawowej funkcjonalności.


Moduł CAM CI+


Moduł dostępu warunkowego umożliwiający odbiór kanałów telewizji Polsat na odbiorniku telewizyjnym z wbudowanym tunerem satelitarnym oraz złączem CI+


Co wpływa na prawidłową pracę dekodera Polsatu

Prawidłowe działanie dekodera Polsatu uwarunkowane jest dokładnością z jaką wykonane zostało ustawienie anteny satelitarnej, w przypadku zbyt słabego sygnału pojawiają się zakłócenia w obrazie oraz problemy z elektronicznym przewodnikiem po programach. Do dekoderów z twardym dyskiem zalecane są dwa kable antenowe lub konwerter Unicable SCR w celu umożliwienia jednoczesnego oglądania i nagrywania dwóch róznych programów telewizyjnych w tym samym czasie.


Średnia ocena produktu Dekoder satelitarny Polsat Box wynosi 4.6/5 na podstawie 93 głosów
Kategoria produktu: Dekodery Polsatu