Satelitarna telewizja cyfrowa


Zamawiając montaż anteny satelitarnej otrzymasz dostęp do kilkuset kanałów telewizyjnych i radiowych z Polski oraz całego świata oraz usług interaktywnych i programów na życzenie (VOD). Telewizja satelitarna to także nagrywanie audycji na dysk twardy oraz możliwość wyboru wersji językowej na wybranych kanałach. Zapewniamy serwis oraz montaż telewizji cyfrowej na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Oferta programowa Canal+

Telewizja Canal+


Telewizja satelitarna Canal+ powstała w wyniku połączenia Cyfra+ oraz telewizji n, w chwili obecnej oferta programowa zawiera kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych w języku polskim oraz kilkaset niekodowanych kanałów satelitarnych. Usługa multiroom umożliwia odbiór kanałów na 6 telewizorach, Canal+ to także usługi telefonii komórkowej, szybki internet LTE oraz serwis Canal+ Online.

Canal+
Oferta programowa Polsat Box

Telewizja Polsat Box


Operator oferuje swoim Klientom kilkadziesiąt programów telewizyjnych i radiowych w języku polskim a także kilkaset niekodowanych kanałów zagranicznych. Polsat Box to również bezprzewodowy internet LTE. Usługa multiroom umożliwia odbiór oferty programowej na 4 telewizorach.

Polsat
Telewizja Cyfrowa FTA

Zagraniczne kanały telewizyjne


Kanały niekodowane FTA - Free To Air dostępne na terenie Polski z satelitów Hotbird 13E oraz Astra 19E, do odbioru kanałów z satelity Astra wymagany jest drugi konwerter (zez) lub specjalny konwerter Monoblock

Astra


Średnia ocena wynosi 4.6/5 na podstawie 99 głosów

Opracowanie: CYFRA | Data ostatniej modyfikacji: