Satelitarna telewizja cyfrowa

Zamawiając montaż anteny satelitarnej otrzymasz dostęp do kilkuset kanałów telewizyjnych i radiowych z Polski oraz całego świata oraz usług interaktywnych i programów na życzenie (VOD). Telewizja satelitarna to także nagrywanie audycji na dysk twardy oraz możliwość wyboru wersji językowej na wybranych kanałach. Zapewniamy serwis oraz instalację telewizji cyfrowej na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego.

Cyfrowy dekoder Canal+ na tle grafiki ekranowej

Telewizja Canal+

Telewizja satelitarna Canal+ powstała w wyniku połączenia Cyfra+ oraz telewizji n, w chwili obecnej oferta programowa zawiera kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych w języku polskim oraz kilkaset niekodowanych kanałów satelitarnych. Usługa multiroom umożliwia odbiór kanałów na 6 telewizorach, Canal+ to także usługi telefonii komórkowej, szybki internet LTE oraz serwis Canal+ Online.


Oferta Canal+ ❯

Cyfrowy dekoder Polsatu z pilotem leżącym na obudowie

Telewizja Polsat Box

Operator oferuje swoim Klientom kilkadziesiąt programów telewizyjnych i radiowych w języku polskim a także kilkaset niekodowanych kanałów zagranicznych. Polsat Box to również bezprzewodowy internet LTE. Usługa multiroom umożliwia odbiór oferty programowej na 4 telewizorach.


Oferta Polsat Box ❯

Telewizja Cyfrowa FTA z dekoderem

Zagraniczne kanały telewizyjne

Kanały niekodowane FTA - Free To Air dostępne na terenie Polski z satelitów Hotbird 13E oraz Astra 19E, do odbioru kanałów z satelity Astra wymagany jest drugi konwerter (zez) lub specjalny konwerter Monoblock.


Kanały z satelity Astra ❯


Średnia ocena produktu Satelitarna telewizja cyfrowa wynosi 4.7/5 na podstawie 125 głosów
Kategoria produktu: Telewizja Cyfrowa