Serwis Polsat Go i Polsat Box Go

Serwisy internetowe Polsat Go oraz Polsat Box Go zastąpiły usługi online: Cyfrowy Polsat Go oraz Ipla. Wszystkie do tej pory dostępne programy i treści bez reklam zostały przeniesione do nowych pakietów Polsat Box Go Premium i Polsat Box Go Sport. Wybrane programy z biblioteki telewizji Polsat w opcji z reklamami dostępne są w aplikacji Polsat Go.

Oba serwisy oferowane są jako dwie rózne aplikacje na urządzenia mobilne, Polsat Box Go to wyłącznie premierowe wydarzenia sportowe, nowe filmy i seriale przed emisją w telewizji, oraz ponad 120 kanałów i programów na żywo.
evobox stream polsat box

Zasada działania serwisu Polsat Box Go

Serwis online Polsat Box Go dostępny jest wyłącznie na komputerze, w specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne oraz w systemie Smart TV na wybrane modele telewizorów. Serwis został również udostępniony na niektóre modele dekoderów polsatu z serii Evobox oraz Polsat Box 4K, na starszych modelach z serii HD będzię można korzystać z aplikacji Cyfrowy Polsat Go .

Dotychczasowi  klienci serwisów online mogą logować się do nowych usług tymi samymi danymi co poprzednio.

Funkcje dostępne w serwisie Polsat Box Go

Serwis Polsat Box Go oferuje nowy, przebudowany i prosty w obsłudze interfejs graficzny z wieloma funkcjami przydatnymi podczas odwtarzania.

Podstawowe funkcje serwisu Polsat Box Go:

Chromecast i Air Play: Przesyłanie ulubionych programów z urządzenia mobilnego na ekran telewizora

Profile użytkowników: Każda osoba korzystająca s serwisu Polsat Box Go może założyć swoje konto

Dostęp offline: Wybrane programy i treści można zapisać na urządzeniu mobilnym i odtworzyć w późniejszym terminie

Rekomendacja: Proponowanie użytkownikowi serwisu pozycji programowych na podstawie ostatnio odtwarzanych treści

Klienci telewizji Polsat Box otrzymują bezpłatny dostęp serwisu w ramach posiadanych przez siebie pakietów abonamentowych, osoby nie będące abonentami platformy mogą wykupić pakiety Polsat Box Go Premium, Sport oraz HBO.

Aplikację Polsat Box Go można pobrać ze sklepów Android Sklep Play, Apple App Store oraz Huawei App Galery