Serwis Polsat Box GO

Serwisy internetowe Polsat Go oraz Polsat Box Go zastąpiły usługi online: Cyfrowy Polsat Go oraz Ipla. Wszystkie do tej pory dostępne programy i treści bez reklam zostały przeniesione do nowych pakietów Polsat Box Go Premium i Polsat Box Go Sport. Wybrane programy z biblioteki telewizji Polsat w opcji z reklamami dostępne są w aplikacji Polsat Go.


Oba serwisy oferowane są jako dwie rózne aplikacje na urządzenia mobilne, Polsat Box Go to wyłącznie premierowe wydarzenia sportowe, nowe filmy i seriale przed emisją w telewizji, oraz ponad 120 kanałów i programów na żywo.

Internetowy dekoder Polsat Box OTT Evobox Stream w kolorze białym, widok z przodu

Jak działa serwis Polsat Box GO ?

Serwis online telewizji Polsat Box dostępny jest wyłącznie na komputerze, w specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne oraz w systemie Smart TV na wybrane modele telewizorów, do korzystania z oferty serwiu nie jest wymagany montaż anteny satelitarnej. Serwis został również udostępniony na niektóre modele dekoderów polsatu z serii Evobox oraz Polsat Box 4K, na starszych modelach z serii HD będzię można korzystać z aplikacji Cyfrowy Polsat Go .


Dotychczasowi klienci serwisów online mogą logować się do nowych usług tymi samymi danymi co poprzednio. Jeśli mieszkają Państwo w Warszawie lub województwie mazowieckim, wystarczy skontaktować się z naszym serwisem technicznym, który pomoże w podłączeniu i konfiguracji usługi Polsatu.

Funkcje serwisu Polsat Box GO

Serwis Polsat Box Go oferuje nowy, przebudowany i prosty w obsłudze interfejs graficzny z wieloma funkcjami przydatnymi podczas odwtarzania.


Podstawowe funkcje serwisu Polsat Box Go


Chromecast i Air Play

Przesyłanie ulubionych programów z urządzenia mobilnego na ekran telewizora


Profile użytkowników

Każda osoba korzystająca s serwisu Polsat Box Go może założyć swoje konto


Dostęp offline do oferty Polsat Box

Wybrane programy i treści można zapisać na urządzeniu mobilnym i odtworzyć w późniejszym terminie


Rekomendacja

Proponowanie użytkownikowi serwisu pozycji programowych na podstawie ostatnio odtwarzanych treści


Klienci telewizji Polsat Box otrzymują bezpłatny dostęp serwisu w ramach posiadanych przez siebie pakietów abonamentowych, osoby nie będące abonentami platformy mogą wykupić pakiety Polsat Box Go Premium, Sport oraz HBO.


Aplikację Polsat Box Go można pobrać ze sklepów Android Sklep Play, Apple App Store oraz Huawei App Galery.


Przejście na telewizję satelitarną Polsat Box

Może się okazać, że z powodu zbyt wolnego internetu jakość obrazu nie będzie zadawalająca, można wtedy rozważyć opcję zwykłego dekodera cyfrowego i zdecydować sie na montaż anteny satelitarnej na dachu domu jednorodzinnego lub na balkonie jeśli mieszkamy w bloku. W przypadku budownictwa wielorodzinnego może być potrzebna zgoda spółdzielni mieszkaniowej, jeśli instalacja ma być wykonana na dachu lub ścianie budynku, która jest częścią wspólną wszystkich mieszkańców.


Średnia ocena produktu Serwis Polsat Box GO wynosi 4.6/5 na podstawie 120 głosów
Kategoria produktu: Serwis Polsat Box GO