Canal+ OTT przez internet

Dostęp do internetu

Zapewniamy dostawę i montaż zestawów (modemy i routery) do mobilnego internetu LTE 4G zapewniającego szybki dostęp do sieci w domu, restauracji, na wakacjach itd. Nasi instalatorzy doradzą wybór pakietu/taryfy internetowej oraz modemu lub routera dostosowanych do Twoich potrzeb. Warto pamiętać, że na prędkość internetu LTE ma wpływ wiele czynników takich jak ukształtowanie terenu, lokalna zabudowa, odległość od nadajników (BTS) czy też obciążenie sieci przez innych użytkowników.

Prawidłowe wykonanie i skonfigurowanie sieci Wi-Fi to także prawidłowe działanie usługi Multiroom, dzięki której możesz ogladać telewizję niezależnie na kilku telewizorach.

Telewizja Internetowa OTT

Internet to również usługi telewizyjne w formie aplikacji na urządzenia mobilne oraz dekodera OTT (Over the Top) podłączanego do sieci LAN lub Wi-Fi od dowolnego operatora. Usługi telewizji internetowej OTT udostępniane są w formie terminowej umowy abonenckiej oraz w formie przedpłaconej pre-paid. Dekodery OTT umożliwiają dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo oraz usług VOD czyli programów i filmów na życzenie, możliwe jest również korzystanie z funkcji StartOver oraz TimeShift umożliwiających ponowny start programu lub przewijanie i pauzowanie.
Polsat Box z internetu
Polityka prywatności: serwis internetowy nie wykorzystuje plików cookies do zbierania danych o użytkownikach odwiedzajacych stronę.
Serwis techniczny anten Polsatu i Canal+ obsługuje wyłącznie teren Warszawy oraz województwa mazowieckiego (Warszawa, Pruszków, Piastów, Komorów, Raszyn, Piaseczno, Konstancin, Łomianki. Marki, Wołomin, Legionowo, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Sulejówek, Stare Babice, Zielonka)