Canal+ OTT przez internet

Szybki internet LTE

Zapewniamy montaż oraz serwis zestawów mobilnego internetu LTE 4G zapewniającego szybki dostęp do sieci w domu, restauracji, na wakacjach itd. Nasi instalatorzy doradzą wybór pakietu/taryfy internetowej oraz modemu lub routera dostosowanych do Twoich potrzeb. Warto pamiętać, że na prędkość internetu LTE ma wpływ wiele czynników takich jak ukształtowanie terenu, lokalna zabudowa, odległość od nadajników (BTS) czy też obciążenie sieci przez innych użytkowników.

W przypadku bardzo słabego sygnału z powodu dużej odłegłości od nadajników należy wykonać montaż anteny na zewnątrz budynku.

Domowa sieć internetowa

Samo posiadanie routera LTE może nie wystarczyć do zapewnienia zasięgu internetu w całym domu jednorodzinnym, w takim przypadku należy wykonać sieć opartą o okablowanie typu LAN lub zastosować rozwiązania bezprzewodowe. Oczywiście nie zawsze jest możliwość ulożenia nowego kabla tak aby nie był widoczny dla domowników, z pomocą przychodzą nam technologie Powerline oraz Mesh. W przypadku pierwszego rozwiązania sieć tworzona jest w oparciu o kable energetyczne i specjalne routery podłączone do gniazdek elektrycznych. Druga technologia opiera się wyłacznie na przesyle danych drogą radiową.
Polsat Box z internetu