Multiroom na kilka telewizorów


Usługa multiroom umożliwia niezależny odbiór różnych kanałów telewizyjnych nawet na 6 telewizorach w ramach gospodarstwa domowego z jednej anteny satelitarnej. W usłudze multiroom, każdy telewizor musi być podłączony do dekodera typu slave a każdy z nich bezpośrednio do anteny niezależnym kablem, wyjątek stanowią dekodery obsługujące technologie Unicable (wystarczy jeden kabel)


Podczas użytkownia multiroom'u dekoder główny musi co pewien czas wykonywać autoryzację dekoderów dodatkowych, w ramach tzw. zabezpieczenia treści nadawanych przez operatora.

Multiroom w 2 pokojach
Multiroom dla całej rodziny

Serwis oraz montaż usługi Multiroom


W instalacjach multiroom stosuje się konwertery 2, 4 lub 8 wyjściowe, najnowocześniejsze Unicable SCR oraz anteny satelitarne o średnicy 80 cm. W przypadku usługi multiroom w Canal+ lub Polsat Box należy dodatkowo wykonać bezprzewodową sieć LAN tak aby nie autoryzwać dekoderów przez przekładanie kart co kilka dni. W zależności od typu usługi jako dekodery dodatkowe mogą być użyte dekodery HD lub najnowsze w rozdzielczości 4K UHD.


Wystarczy do nas zadzwonić a nasi instalatorzy wykonają montaż anteny satelitarnej oraz dostarczą wszystkie elementy niezbędne do uruchomienia usługi multiroom na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego.


Średnia ocena produktu MULTIROOM wynosi 4.8/5 na podstawie 125 głosów
Kategoria produktu: Multiroom