Multiroom na kilka telewizorów

Usługa multiroom umożliwia niezależny odbiór różnych kanałów telewizyjnych nawet na 6 telewizorach w ramach gospodarstwa domowego z jednej anteny satelitarnej. W usłudze multiroom, każdy telewizor musi być podłączony do dekodera typu slave a każdy z nich bezpośrednio do anteny niezależnym kablem, wyjątek stanowią dekodery obsługujące technologie Unicable (wystarczy jeden kabel)


Podczas użytkownia multiroom'u dekoder główny musi co pewien czas wykonywać autoryzację dekoderów dodatkowych, w ramach tzw. zabezpieczenia treści nadawanych przez operatora.

Rodzina oglądająca telewizję satelitarną w dwóch pomieszczeniach
Trzy osoby w pokoju oglądające telewizję na dużym telewizorze

Serwis oraz montaż usługi Multiroom

W instalacjach multiroom stosuje się konwertery 2, 4 lub 8 wyjściowe, najnowocześniejsze Unicable SCR oraz anteny satelitarne o średnicy 80 cm. W przypadku usługi multiroom w Canal+ lub Polsat Box należy dodatkowo wykonać bezprzewodową sieć LAN tak aby nie autoryzwać dekoderów przez przekładanie kart co kilka dni. W zależności od typu usługi jako dekodery dodatkowe mogą być użyte dekodery HD lub najnowsze w rozdzielczości 4K UHD.


Wystarczy do nas zadzwonić a nasi instalatorzy wykonają montaż anteny satelitarnej oraz dostarczą wszystkie elementy niezbędne do uruchomienia usługi multiroom. Wszystkie usługi można zamawiać na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego.


Średnia ocena produktu Multiroom wynosi 4.8/5 na podstawie 137 głosów
Kategoria produktu: Multiroom